Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Kimse Bilmez

Kimse Bilmez
Kimse Bilmez

Kimse Bilmez 9 . Bölüm 2. Fragmanı

Hangi Gün : Salı
Saat Kaçta : 20.00
Hangi Kanalda : Atv canlı izle
Türü : Dram, Aksiyon, Aşk
Nerede Çekiliyor :
İstanbul, Adana, Adana - Yüreğir, Hatay, Mersin, Mersin - Tarsus

Kimse bilmez yeni bölümü olan 9 bölüm Kimse bilmez 06/08/2019 tarihinde ATV saat 20.00'da yayınlanacaktır

Kimse Bilemez canlı izle, Kimse Bilemez dizisi Atv Tv ekranında Hafta içi Salı günü saat 20.00'da Kimse Bilemez dizisini Canliizle.com üzerinden veya kendi resmi sayfası üzerinden canlı izleyebilirsiniz.
Aşağıda bulunan büyük punto ile eklenmiş link Kimse Bilemez dizisinin saatiyle uyuşması durumunda linke tıklayarak anında Atv canlı izle sayfasında yönlendirilerek izleme imkanı bulacaksınız.

 

Kimse Bilemez Dizisi Canlı izle 

Kimse Bilmez dizisinde değişik özellikleri olan Ali, elektronikte de uzmandır. Karanlıkta defa iyi gören Ali ailesini ufak yaşlarda kaybettikten ardından kimliğini gizler ve devlet doğrulusunda istihdam edilir. Ali işi sebebinden kendine kurulan tek tuzakla hanımı ve çocuğunu kaybeder.

Ali dolayısıyla daimi kendini suçlamaktadır. Ali yeni tek yaşam kurmak için taşındığı semtte semtin gençleri ile ilgilenir ve ona bundan sonra semtte herkes Ali Hoca der. Ali hoca geldikten ardından semtin suç sayısını tek anda düşmüş herkes feraha kavuşmuştur. Ali Hoca’nın evine Uygar’dan kaçan Sevda saklanır. Ali Hoca Sevda’yı evine sığındığı için korur ve sonrasında Sevda ile Ali’nin olanaksız aşk öyküsü yaşanır.

Bu yazı 27 HAZIRAN 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar