Kalk Gidelim Canlı izle - Canliizle.com
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Kalk Gidelim

Kalk Gidelim
Kalk Gidelim

Kalk Gidelim Dizisi

  • Hangi Gün: 1 Haziran 2019 Cumartesi
  • Saat Kaçta: 20:00
  • Hangi Kanalda: TRT1
  • Kaçıncı Sezon: 2
  • Kaçıncı Bölüm: 74
  • Ne Zaman Başladı: 18 Kasım 2017 Cumartesi
  • Ne Zaman Bitecek: ?
  • Türü: Komedi
  • Nerede Çekiliyor: İstanbul, İstanbul - Esenyurt, Muğla, Muğla - Köyceğiz, Muğla - Marmari, Muğla - Menteşe, Muğla - Menteşe - Yeşilyurt Mahallesi

Kalk gidelim canlı izle trt1 ekranlarında her hafta cumartesi günü yeni bölümüyle yayınlanmaktaydı dizi sezon finali yapmıştı. Sezon finali ağustosta bittiğini yeni bölümlerin yayınlanacağı fragmanlar dönmektedir. Peki Kalk gidelim yeni bölümü ne zaman başlıyor ?

Kalk Gidelim 17 Ağustos Cumartesi yeni sezonuyla geliyor.

Kalk Gidelim dizisi TRT1 ekranında 3. sezonuyla izleyicilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Yeni sezonu en erken açacak olan dizi olarak dikkat çeken Kalk Gidelim için izleyiciler Eylül ayını beklemek zorunda kalmayacak. 1 Haziran Cumartesi günü 73. bölümüyle birlikte sezon finali yapan Kalk Gidelim dizisi 74. bölümüyle Ağustos ayında kaldığı yerden devam edecek. 

Kalk gidelim sezon finalin de olmuştu ?

Seyfettin ve Mustafa Ali ata yadigarı baba evini kaybetmemek için ellerinden geleni yapsalar da Dal sülalesinin haneye ve araziye ortak kimi bireyleri maliyeti yükselttikçe yükseltirler.

Evin akıbetini köydeki herkes öğrenir. Sefer, Meryem ve başka köylüler de kendilerince takviye etmenin yolarını ararlar. Şakir de kendisi yöntemleriyle ihtiyaç duyulan parayı bulmaya çalışır. Diğer yandan Nusrettin ve Celil’i Seyfettin ve Mustafa Ali ikna etmeye çalışsalar da nafiledir.

Dedelerini üzgün ve çaresiz gören torunlar Samim, Halim ve Canberk de ellerinden geleni yaparlar. Evi kurtarma macerasında lüzum Seyfettin, Mustafa Ali ve Halil lüzum çocukları ummadıkları kimi hallerle karşılaşırlar. Doğup büyüdükleri, zora kanaat sığındıkları baba ocağı ismim ismim elden giderken Sevda, Hatice, Nurcan ve Nuriye de ellerini taşın altına koyup harekete geçerler.

 

KALK GİDELİM OYUNCU KADROSU

Ufuk Özkan (Seyfettin Dal), Erkan Sever (Mustafa Ali Dal), Ayça Varlıer (Nurcan Dal), Mehtap Bayri (Sevda Dal), Kerem Kupacı (Halil Kalkar), Fusun Kostak (Nuriye Dal Kalkar), Yıldız Kültür (Mümine Dal), Beyazıt Gülercan (Hacı Hüseyin Dal), Emin Gürsoy (Muhtar Sefer Zeytin), Nalan Okçuoğlu (Hatice Dal), Kerim Yağcı (Kahya Bodur Sadık), Aslı Omağ (Meryem Kütük), İlayda Aydın (Badegül Kütük)

Kalk Gidelim 3. Sezon Tanıtımı

 

Bu yazı 06 AğUSTOS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar