Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

İki Yabancı

İki Yabancı
İki Yabancı

İki yabancı dizisi canlı izle 25/07/2019 saat :22.45'de 4 bölümü yayınlanacaktır. Kanal 7 ekranında izleyebilirsiniz.

İki yabancı canlı izle ne zaman tekrar yayına başlayacak ? Kanal 7'de daha önce yayınlanan yabancı hint dizisi tekrar başlıyor. İki yabancı dizisi 22 Temmuz 2019 tarihinden itibaren her gün saat 22.45'de kanal 7 ekranında yayınlanacaktır.

Saras ve Kumud sevenlerinin beklediği dizi tekrar yayınlanıyor her akşam izlemeye hazır mısınız ? 

İki Yabancı Dizisinin Konusu

İki Yabancı dizisi Hindistanlı tek roman yazarının Saraswatichandra adlı kitabından ilham alınarak beyaz perdeye aktarılmıştır. İki Yabancı dizisinde birbirinden ilk olarak pek hoşlanmayan fakat görücü usulü ailelerinin tek birine makul gördüğü Kumud ve Saras’ın aşkını mevzu alacak. Ilk olarak Saras Kumud’un beklentilerini karşılayan tek gelin bulunmadığı gerekçesi ile onu bırakacak; Kumud ise dul tek kız olarak zor günler geçirecek fakat ardından Saras yeniden Kumud’a dönmek isteyecek fakat bu seferde ananeler görenekler ve muhtelif nedenlerden dolaı tek araya gelemeyecekler

Ülkenin ehemmiyetli yenilikçi ve varlıklı ailelerinden birine üye olan Saras’ın aksine Kumud orta sınıf tek ailenin kızıdır; fakat Kumdu kendisini geliştirmiş ve eğitim almıştır.

Ailelerinin makul gördüğü bu iki genç onlara soz hakkı tanınmadan nişan yapılır; fakat Kumud ve Saras tek araya geldiklerinde değişik dünyaların kişileri olduklarını anlarlar. Saras, Kumud’un ailesinde ve etrafında yaşayacağı zorlukları umursamadan ani tek hüküm ile Kumud’dan terk etmek istediğini söyler.

Tek başına kalan Kumud ise ailesi için mantık evliliği yapmaya hüküm verir. Çok geçmeden Saras devasa tek eksiklikleri yaptığını fark eder ve Kumud ile yine tek araya gelmek ister fakat ikilinin karşısında hesaba katmadıkları farklı önler çıkacaktır. Saras ve Kumud her defasında ne kadar birbirlerinden uzaklaşmayı deneseler de yaşam onları hep tek araya getirecektir.

İki Yabancı Fragmanı

 

Bu yazı 24 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar