Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Hercai

Hercai
Hercai

Hercai Eylülde her Cuma saat 20.00 Atv ekranında yeni bölümü sizleri bekliyor izlemeyi kaçırnmayın. Hercai 2.Sezon fragmanı yayınlandı mı ? Hercai 2. sezon bölümünde ne oldu ? Hercai başlıyor ?

Hangi Gün : Cuma
Saat Kaçta : 20.00
Hangi Kanalda : Atv 
Türü: Dram, Aşk

Hercai şuan sezon finali yaptığı için yayınlanmamaktadır. Eylül ayında tekrar cuma günleri yayınlanarak reytinglerde birinci olacağından hiç şüphemiz yoktur. Hercai dram aşk konulu harika bir dizidir. 

Hercai canlı izle Hercai dram aşk dizisi Atv ekranlarında Hafta içi Cuma günü saat 20.00'da Hercai canlı izle dizisi resmi sayfa üzerinden takip edebilirsiniz.

Hercai Son bölümü izle Resimi site üzerinden tıklayarak son bölümü izleyebilirsiniz.
Bu site üzerinden sadece yönlendirme ve fragman izleyebilrisiniz..

Hercai Son Bölümünü Nasıl İzlerim.? Hercai 2. Sezon bölüm Fragmanı

Hercai Hangi Kanalda, Hangi Gün, Saat Kaçta

Hercai Cuma günü Saat 20.00 Atv kanalında yayınlanmaktadır.

Hercai Konusu

Midyat'a, İstanbullu bir işadamı olarak gelen Miran Aslanbey, Nasuh Şadoğlu'na ortaklıktan fazlasını teklif eder: torunu Reyyan'ı da ister. Ancak yörenin en güçlü aile reisi Nasuh'un çok iyi bir kısmet dediği Miran için farklı planları vardır. Ona bir torun verecektir ama istediği torunu değil. Nasuh, Miran'ı kendi planına ikna etmeye çalışırken, Miran'ın planlarından habersizdir. İki erkek arasındaki verilecek karar merakla beklenirken, gelen haber Reyyan ve Yaren'in hayatını derinden etkileyecektir. Midyat'ın binlerce yıllık geçmişinin izleri üzerinde yeşeren bir aşk hikayesi, iki ailenin kaderini nasıl etkileyecek? İstanbullu yakışıklı işadamı ile Midyat'ın güzelliği dillere destan Reyyan'ı kavuşabilecek mi?

Hercai slagon 

“İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi” Yapımcılığını, Mia Yapım Banu Akdeniz üstlendiği, "İntikamdan doğan imkansız bir aşkın hikayesi" mottosuyla yola çıkan Hercai'nin başrollerini Akın Akınözü, Ebru Şahin, Gülçin Santıroğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İlay Erkök ve Duygu Yetiş paylaşıyor.

HERCAİ OYUNCU KADROSU

Akın Akınözü Ebru Şahin Gülçin Santırcıoğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İnci Şen Eda Elif Başlamışlı

Bu yazı 23 AğUSTOS 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar