Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Her Yerde Sen

Her Yerde Sen
Her Yerde Sen

Her Yerde Sen dizisi bu hafta bizleri neler bekliyor. Her yerde sen canlı izle Fox tv üzerinden dizi hakkında detaylı izlenim alabilirsiniz. 02/08/2019 perşembe saat 20.00 yeni bölüm olarak başlıyor.

Hangi Gün : Cuma
Saat Kaçta : 20.00
Hangi Kanalda : Fox TV canlı izle
Türü: Romantik Komedi
Her Yerde Sen Ne Zaman Başladı :
02/08/19Cuma
Her Yerde Sen Bitecek : ? Her Yerde Sen Nerede Çekiliyor : İstanbul, İstanbul - Sarıyer, İstanbul - Sarıyer - Zekeriyaköy Mahallesi, İstanbul - Ataşehir

Her yerde sen 02.08.2019 canlı izle Fox tv üzerinden yeni bölümünü her hafta cuma günü izleyebilirsiniz.

Her Yerde Sen canlı izle, Her Yerde Sen Fox TV Tv ekranında Hafta içi Cuma günü saat 20.00'da Her Yerde Sen canlı izle ni Canliizle.com üzerinden veya kendi resmi sayfası üzerinden canlı izleyebilirsiniz.
Aşağıda bulunan büyük punto ile eklenmiş link Her Yerde Sen nin saatiyle uyuşması durumunda linke tıklayarak anında Fox TV canlı izle sayfasında yönlendirilerek izleme imkanı bulacaksınız.

Her Yerde Sen Canlı izle Konusu

Yerine ister yazgı deyin ister yaşam, başınıza gelen en iyi şeyler fazlası vakitiçinden çıkılmaz meselelerin arka kısmına gizlenir. 
Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) beraber yaşam sürdürmek mecburiyetinde kalır. 


Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesi ileberaber hadiseler içinden çıkılmaz tek hal alacaktır. 
Selin yanlızca binbir güçlükle aldığı, emek verilen evini değil aile gibi bulunduğu Artemim Mimarlık’taki iş yaşamını da tek anda Demir’le paylaşmaya hazır mı? Peki ya geçmişin travmaları ve incinmişlikleriyle maç eder iken vatan dışındakietkin iş yaşamını Artemim’de henüz da arttırmak için gelen Demir? 

Büroya geldiği ilk zamandan ardından ”Demir Erendil Kuralları”yla maç etmek mecburiyetinde kalacak olan yanlızca Selin değil… Zor zamanlarda olsalar dahi aile gibi olmayı hiç bırakmamış ve kendisi düzenlerinde çalışmaya alışmış olan büro halkı hem kendilerini hatta Selin’i bu durumdan kurtarmak için beraber kolları sıvayacak!

Demir Erendil herkese karşı tek başına gibi görünse de onu senedirmek hiç basitolmayacak ve bizim payımıza da her hatıra keyifle izlemeli hadiseler yaşanacak! Başınıza gelen en iyi şeyler çoğu vakit içinden çıkılmaz meselelerin ardında gizlidir.


Her Yerde Sen HD izle! Her Yerde Sen 8. Bölüm 1. Fragmanı yayında hemen izle!

Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir. Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

 

HER YERDE SEN OYUNCU KADROSUNDA KİMLER VAR?

Romantik komedi türündeki “Her Yerde Sen”in oyuncu kadrosunda Ali Yağcı, Aslıhan Malbora, Ali Gözüşirin, Ali Barkın, Deniz Işın, Cem Cücenoğlu, Aziz Caner İnan, Ayfer Tokatlı, Fatih Özkan ile usta oyuncular Ayşe Tunaboylu ve Binnur Şerbetçioğlu yer alıyor. Eğlenceli tanıtımlarıyla sosyal medyada ve ekran başındakiler tarafından büyük beğeni toplayan “Her Yerde Sen”in tanıtım müziği ise başarılı şarkıcı Zeynep Bastık imzası taşıyor.

Bu yazı 19 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar