Her Yerde Sen 6.Bölüm Fragmanı Canlı izle - Canliizle.com
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Her Yerde Sen 6.Bölüm Fragmanı

Her Yerde Sen 6.Bölüm Fragmanı
Her Yerde Sen 6.Bölüm Fragmanı

Her Yerde Sen 6.Bölüm Fragmanı Hakkında

Her Yerde Sen 6. Bölüm 1. Fragmanı yayında hemen izle!

Her Yerde Sen 6.Bölüm Fragmanı yayınlandı. Her Yerde Sen dizisinin nihai bölümünde;

 

Adına ister kader deyin ister hayat, başınıza gelen en iyi şeyler çoğu zaman içinden çıkılmaz sorunların arkasına gizlenir. Aynı evde hak iddia eden ve keçi gibi inatçı olan Demir (Furkan Andıç) ile Selin (Aybüke Pusat) birlikte yaşamak zorunda kalır. Bu da yetmezmiş gibi birinin çalıştığı şirkete, diğerinin yönetici olarak gelmesiyle birlikte olaylar içinden çıkılmaz bir hal alacaktır.

Her Yerde Sen 6.Bölüm Fragmanı ; Sitemize üzerinden izlemek için yayınlanmıştır. FOX TV canlı izle  ekranlarında bir çok kişi tarafından sevilerek izlenen diziyi Yeni bölümünü  Her Yerde Sen canlı izle 19 Temmuz Cuma günü saat 20.00'de canlı izleyebilirsiniz. 

 

Burada bulunan Her Yerde Sen 6.Bölüm dizisine ait video içeriği  "Youtube embed" koduyla eklenmiştir.

Youtube embed koduyla eklenme nedir ?

Youtube üzerinde oynatılan videoda Her Yerde Sen 6.Bölüm  sağ tıklama yaptığınızda karşınıza "Yerleştirme Kodu Kopyala" seçeneği çıkmaktadır. Yürütülen video Youtube üzerinden açılmaktadır. Bizimle herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. 

Her Yerde Sen Son bölümde Neler Yaşandı ?

Her Yerde Sen Son Bölümü İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

FOX TV resmi sitesi üzerinden herhangi bir kaçırdığınız bölümü hemen izleyebilirsiniz. 

Çita operasyonunun yeni ayağını planlarken Demir’e yakalanan ekip durumu kurtarmak için soğuk terler döker ve işi hızlandırmaya karar verirler. Demir’le yakınlaşmaya çalışan Alara’nın eve sürpriz ziyareti Selin’in hiç hoşuna gitmez, ancak gecenin devamında Demir ve Selin’i daha büyük sürprizler beklemektedir. Selin’in ailesinin gelişi ile telaşa kapılan Firuze ve Leyla durumu idare etmeye çalışırken ortalığı iyice karıştırır.

Bu yazı 13 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar