Erkenci Kuş 47. Bölüm Ön İzleme Canlı izle - Canliizle.com
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Erkenci Kuş 47. Bölüm Ön İzleme

Erkenci Kuş 47. Bölüm Ön İzleme
Erkenci Kuş 47. Bölüm Ön İzleme

Erkenci Kuş 47. Bölüm Ön İzleme Hakkında

Erkenci Kuş 47. Bölüm Ön İzleme yayınlandı. Erkenci Kuş dizisinin nihai bölümünde;

Erkenci Kuş dizisinde Ali, Sinan'ı vuran kişi olarak karakola götürülür. Ali, artık Sevda'nın gözünde kardeşini vuran adamdır. Sevda'nın Ali'ye beslediği hisler nefrete dönüşmüştür.

Erkenci Kuş 47. Bölüm Ön İzleme ; Sitemize üzerinden izlemek için yayınlanmıştır. Star Tv canlı izle  ekranlarında bir çok kişi tarafından sevilerek izlenen diziyi Yeni bölümünü  Erkenci Kuş canlı izle 9 Temmuz salı günü saat 20.00'de canlı izleyebilirsiniz. 

 

Burada bulunan Erkenci Kuş 47. Bölüm dizisine ait video içeriği  "Youtube embed" koduyla eklenmiştir.

Youtube embed koduyla eklenme nedir ?

Youtube üzerinde oynatılan videoda Erkenci Kuş 47. Bölüm  sağ tıklama yaptığınızda karşınıza "Yerleştirme Kodu Kopyala" seçeneği çıkmaktadır. Yürütülen video Youtube üzerinden açılmaktadır. Bizimle herhangi bir bağlantısı bulunmamaktadır. 

Erkenci Kuş Son bölümde Neler Yaşandı ?

Erkenci Kuş 46. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYIN

Star Tv resmi sitesi üzerinden herhangi bir kaçırdığınız bölümü hemen izleyebilirsiniz. 

Can ve Sanem’in arasındaki tutkulu aşk her türlü sorunu çözebilecek güçte… Ama hayatlarında yeni bir dönem başladı, artık onlar “ortaklar”… Peki bu ortaklık neleri kapsıyor? İş ortaklığı, ortak düşler, hayat ortaklığı? Üstelik son bir yılda Sanem de Can da çok değişti, ya ortak beğenileri de değiştiyse? Birbirlerini kaybetmekten korkan iki aşık, birbiri için her şeyi yapmaya hazır. Bakalım, Sanem de Can da hiçbir şey değiştirmelerine gerek olmadan, her halleriyle birbirlerini ölesiye sevdiklerini ne zaman söylecekler?

Emre ve Leyla yeni bir işe giriştiler. Leyla’ya yardım eli beklenmedik bir yerden gelecek; eski müzik hocası Ferit'ten… Bakalım, Ferit’le Emre’nin arası nasıl olacak?

Can, Sanem’e kremlerini kurtarmak için yardım ederken belki de artık duygularının önüne geçemeyeceğini anlayacaktır, kimbilir?

Bu yazı 03 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar