Erkenci Kuş 09 temmuz 2019 Canlı izle - Canliizle.com
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Erkenci Kuş 09 temmuz 2019

Erkenci Kuş 09 temmuz 2019
Erkenci Kuş 09 temmuz 2019

 

Erkenci Kuş Dizisi Hakkında

Hangi Gün : Salı
Saat Kaçta : 20.00
Hangi Kanalda : Star TV canlı izle
Türü: Romantik Komedi
Nerede Çekiliyor : ?

Erkenci Kuş canlı izle, Erkenci Kuş dizisi Star TV Tv ekranında Hafta içi Salı günü saat 20.00'da Erkenci Kuş canlı izle dizisini Canliizle.com üzerinden veya kendi resmi sayfası üzerinden canlı izleyebilirsiniz.
Aşağıda bulunan büyük punto ile eklenmiş link Erkenci Kuş dizisinin saatiyle uyuşması durumunda linke tıklayarak anında Star TV canlı izle sayfasında yönlendirilerek izleme imkanı bulacaksınız.

 

 

Erkenci Kuş Dizisi Canlı izle Konusu

Erkenci Kuş; Erkenci Kuş, Sanem (Demet Özdemir) ve Can (Can Yaman)'ın reklam ajansında raslantı yapıtı karşılaşması ile başlayan devasa aşkı ekrana getirecek. Erkenci Kuş yakında Star'da izleyiciyle biraraya gelicek.

Erkenci Kuş'un konusu: Sanem'in, babası Nihat'ın tek bakkal dükkanı bulunmaktadır. Küçük yaşlardan ardından her gün defa sabah saatlerinde soluk darlığı yaşam sürdüren babasının adına bakkalı açan Sanem, ablası Lale'nin tam tersi tabii, sevinçli ve hayat dolu tek genç kızdır. Sanem, ablasının çalıştığı bayan mecmuası Kontes'te personel arandığını duyunca iş başvusu gerçekleştirecek ve dizide serüven da ondan ardından başlayacak. Derginin patronu Aziz beyin iki erkek çocuğu var; Can ve Emre…

Sanem işlerin pek de yolunda gitmediği mecmuada çalışmaya başladıktan ardından tek anda kendini enteresan olayların içerisinde bulacak. Can Yaman'ın canlandıracağı patronun erkek çocuğu Can Divit'le arasında tesadüflerle başlayan yakınlaşma olayların yönünü değiştirecek. Son derece serüvenci tek ruha bulunduran Can, kent yaşantısının ufak hesaplarından uzak tabiatı seven sportmen tek gençtir. Bu özellikleri Sanem'le arasında kalifiye tek bağın kurulmasına da sebep olacak. Kerem Çakıroğlu'nun yönetmenliğini yaptığı projenin çekimleri başladı.Yaz dizisi olarak ekrana ileriki olan dizisinin öyküsü, Küçük tefek Cinayetler dizisinin senaryosunu yazan Meriç Acemi'nin kaleminden çıktı.

ERKENCİ KUŞ OYUNCULARI

Özlem Tokaslan, Berat Yenilmez, Birand Tunca, Sevcan Yaşar, Mehmet Cihan Ercan, Ali Yağcı, Tuğçe Kumral, Anıl Çelik, Zeynep Kızıltan, Sibel Şişman da bulunuyor. Yönetmenliğini Çağrı Bayrak'ın yaptığı dizinin senaristi ise Ayşe Kutlu.

Erkenci Kuş Dizisi 46 Bölüm 2 . Fragman

Burada bulunan video içeriği Youtube embed koduyla eklenmiştir.

 

Youtube embed koduyla eklenme nedir ?

Youtube üzerinde oynatılan videoda sağ tıklama yaptığınızda karşınıza Yerleştirme Kodu Kopyala seçeneği çıkmaktadır. Bu içerik youtube üzerinde oynatılmakta sadece bizim sitemiz üzerinden Youtube sayfası açılmaktadır.

Bu yazı 01 TEMMUZ 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar