Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Canevim

Canevim
Canevim

Canevim Dizisi 

Kanal : Atv Canlı izle
Saat : 20:00 - 00:20 (260 dakika)
Tür : Dizi
Oyuncular : Biran Damla Yılmaz, Aras Aydın, Özgür Çevik, Simge Selçuk
Yönetmen : Adnan Güler
Bölüm : 12

Canevim canlı yayını 26/08/2019 tarihinde ATV ekranında izleyebilirsiniz. Saat 20.00'da yayınlanacaktır.

Canevim canlı izle 26/08/2019 pazartesi yani bugün saat 20.00 ATV ekranından canevim dizisini izleyebilirsiniz. Dizi başladığı ATV resmi sitesi üzerinden izleyebilirsiniz. Canevim dizisi hakkında detaylandırma içerikte yapılmıştır.

CANEVİM 11. BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ömer, Taylan'ın gerçek niyetini Ceylan'a ispatlayabilmek için her şeyi göze almıştır. Feryal, oğlunun şüpheli bir şekilde ortadan kaybolmasının arkasında Ömer'in olduğunu düşünmektedir.

CEYLAN BÜYÜK ÇIKMAZDA

Feryal'in Ömer'i takibi ve açıktan saldırıları Ceylan'ı büyük bir çıkmazda bırakır.

GÜÇ SAVAŞI DEVAM EDİYOR

Taylan ile Ömer arasındaki güç savaşı devam ederken, Fikret ve Kristina'dan gelen bir haber herkes için dönüm noktası olur. Ceylan'ın gerçekleri öğrenmesi için son bir adım kalmıştır.

ÖMER VE TAYLAN'IN ZAMAN YARIŞI

Ömer ve Taylan, ikisi için de zamanın kısıtlı olduğu bir yarışın içine girer. Elvan'ın geçmişinden gelen Zeki, peşindeki tehlikenin ne kadar büyük olduğunu ortaya çıkarmıştır.

ELVAN KENDİNİ KORUMAYA ÇALIŞIYOR

Sezgin'in bu gizemli adamla ilgili soruları ve merakını geçiştirmeye çalışan Elvan, yaklaşan bu büyük tehdide karşı kendini korumak zorundadır. Öte yandan Müjgan'ın Yener'le ilişkisini öğrenen Melis, Müjgan'ı kendisi için avantajlı olacağını düşündüğü bir yola ikna eder.

Canevim 12. Bölüm Fragmanı

 

CANEVİM DİZİSİ OYUNCULARI

BİRAN DAMLA YILMAZ (CEYLAN HAKSEVER)
Ceylan ailenin ortanca kızıdır ve ailesi onun için defa kıymetlidir. İyi kalpli, gururlu, fedakar, namuslu, merhametli, dürüst sevdiklerini neşeli etmek için uğraşan, çalışkan ve sahip olduklarının kıymetini bilen yaşına göre defa yetişkin tek genç kızdır.
ARAS AYDIN (ÖMER KILIÇ)
Ufak yaştan ardından hayat maçı içindedir. Cesur, dürüst, gözü pek, sözünün eri, yaptığı işi en iyi şeklinde yapmış, hayırsever, etrafında hürmet duyulan, defa sevilen, genç tek adamdır. Sevdiklerine defa düşkündür. Özellikle onu büyütüp yetiştiren Hacı Anne’si onun için defa ehemmiyetlidir.
ÖZGÜR ÇEVİK (TAYLAN TANBAY)
Ihtiraslı, kuvvetli, sahip olmak arzuladığı şeyler ile ilgili ısrarcı, istekleri ve arzuları için hudutları zorlayan ve tutkusunun boyutuna göre kötüleşmeyi göze alan bir tanesidir. Çekici, karizmatik, çarpıcı, kendisine özgü tek aurası olan genç tek adamdır. Hayatı süresince arzuladığı her kızı basitçe elde edebildiği için aşk ile ilgili tatminsizdir. Reddedilmekten nefret eder.

EZGİ ŞENLER (MÜJGAN HAKSEVER)

Haksever Ailesi’nin Elvan ve Ceylan’dan ardından gelen kızlarıdır. Kendine güvenilir, zeki, kişileri etkilemeyi bilen, esprili, ihtiraslı, yaşamdan hep henüz çoğunu bekleyen ve en iyisini hak ettiğini düşünen genç tek kızdır. İnsanları defa iyi gözlemler, zayıf noktalarını, isteklerini belirleme eder ve ona göre davranır. Ailesine defa düşkündür. Onlarla çatışsa dahi ailesi onun için her şeyden evvel gelir. Ailesi mevzubahis olduğunda defa korumacıdır. Hayatında şu zamana kadar devasa tek aşk veyahut uzun süreli tek temas yaşamamıştır. Kalbini kimseye realite manada açmamıştır.

Bu yazı 30 HAZIRAN 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar