Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Beni Bırakma

Beni Bırakma
Beni Bırakma

Beni Bırakma Dizisi Hakkında

Hangi Gün : Hergün
Saat Kaçta : 14.00
Hangi Kanalda : ATV canlı izle
Türü : Günlük, Dram, Aşk
Nerede Çekiliyor : Ankara, Ankara - Çankaya, Ankara - Yenimahalle, Ankara - Gölbaşı, Ankara - Gölbaşı - Gökçehöyük Köyü / Mahallesi

Beni Bırakma canlı izle, Beni Bırakma dizisi ATV Tv ekranında Hafta içi Hergün günü saat 14.00'da Beni Bırakma dizisini Canliizle.com üzerinden veya kendi resmi sayfası üzerinden canlı izleyebilirsiniz.
Aşağıda bulunan büyük punto ile eklenmiş link Beni Bırakma dizisinin saatiyle uyuşması durumunda linke tıklayarak anında ATV canlı izle sayfasında yönlendirilerek izleme imkanı bulacaksınız.


ATV Canlı izle 

Tıklayın Canlı izleyin.

 

Beni Bırakma Dizisi Canlı izle Konusu

Beni Bırakma; Dizide; Sayar ailesi, Ankara'nın en köklü ailelerinden bir tanesidir. Baba Cengiz, genç yaşından ardından çalışarak işlerini geliştirmiş, erkek çocuklarını büyütmüştür. Geleneksel tek baba olan Cengiz için aile her şeydir. Aralarında ne yaşanırsa yaşansın, akşam olunca aynısı sofraya oturulur. Ailenin devasa erkek çocuğu Tarık, tıpkı babası gibi tek delikanlıdır ve işleri şuandan devralmış vaziyettedir. Ortaklarının kızı Meltem ile senelerdir beraber çalışırlar ve herkes onların evlenmelerini beklemektedir. Tarık'ın yaşamı ise Hukuk öğrencisi Sıla'yı tanımasıyla kökünden sarsılır.

Önceleri bu kimsesiz kıza takviye etmeye gayret gösteren Tarık, sonraları ona aşık gerçekleşir. Bu aşk için Tarık ilk kez babasına başkaldırı eder. Ailenin ufak ve uçarı erkek çocuğu Buyruğa ise tıp doktorudur. Onun yaşamı da Zeynep'e aşık olması ile görülmemiş tek yola girer.

Bu aşk ile pandoranın kutusu açılır. Anne Arzu'nun senelerdir sakladığı sırlar, Zeynep sebebinden açığa çıkmak üzeredir. Arzu şiddetle bu aşka karşı çıkar, Buyruğa ise annesine karşı çıkarken aileyi sürüklediği kaosun farkında dahi değildir. Cengiz öğrendiği gerçeklerle sarsılır. Günün nihayetinde herkes yine aynısı masaya oturabilecek midir? Karakterlerimizin hepsi, aşkla, doğrulukla ve gururlarıyla sınanacaklar.

Beni Bırakma Dizisi Fragmanı

 

Bu yazı 28 HAZIRAN 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar