Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Aşk Ağlatır Canlı izle

Aşk Ağlatır Canlı izle
Aşk Ağlatır Canlı izle

Aşk Ağlatır 15/09/2019 Pazar günü saat 20.00 Show TV ekranında yeni bölümü sizleri bekliyor izlemeyi kaçırnmayın. Aşk Ağlatır yeni fragmanı yayınlandı mı ? Aşk Ağlatır  son bölümünde ne oldu ? 

Hangi Gün : Pazar
Saat Kaçta : 20.00
Hangi Kanalda : Show TV
Türü: Dram Aşk
Aşk Ağlatır Pazar günleri yayınlandığında reytinglerde bakalı bizleri neler bekliyor ne kadar reyringler alacak sıralama nasıl oluşacak ?

Aşk Ağlatır canlı izle, Afilli Aşk dizisi Show TV ekranında Pazar günü saat 20.00'da Aşk Ağlatır canlı izle dizisini Canliizle.com üzerinden veya kendi resmi sayfası üzerinden canlı izleyebilirsiniz.
Aşağıda bulunan büyük punto ile eklenmiş link Aşk Ağlatır dizisinin saatiyle uyuşması durumunda linke tıklayarak anında Show TV canlı izle sayfasında yönlendirilerek izleme imkanı bulacaksınız.

 

Aşk Ağlatır Son Bölümünü Nasıl İzlerim.? Aşk Ağlatır 2. bölüm Fragmanı

Aşk Ağlatır Son Bölümünü Nasıl İzlerim.?

Yusuf’un çıktığı bu yolculuk onun ve Ada’nın hayatını sonsuza kadar değiştirecektir… Ada annesini küçük yaşta kaybetmiş ve babasını hiç tanımamış 19 yaşında bir kızdır. Yusuf, bir gece yarısı işten yorgun argın eve döndüğünde Fırat’ın yolda bulduğu çantanın içinde Ada’ya yazılmış bir mektup bulur. Genç adam mektubu okuduğunda onu mutlaka sahibine ulaştırması gerektiğini anlar ve hiç vakit kaybetmeden yola çıkar… Yusuf’un çıktığı bu yolculuk onun ve Ada’nın hayatını sonsuza kadar değiştirecektir… Ancak Ada’nın hayallerinin peşinden gitmesi o kadar da kolay olmaz; dayısı İsmail ve müstakbel nişanlısı Mustafa, Ada’yı durdurmak için her şeyi yapmayı göz almıştır.
 

Aşk Ağlatır Son bölümü izle Resimi site üzerinden tıklayarak son bölümü izleyebilirsiniz.
Bu site üzerinden sadece yönlendirme ve fragman izleyebilrisiniz..


Aşk Ağlatır'IN KONUSU

Yapımını MF Yapım’ın, yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği, yönetmen koltuğuna Gökçen Usta’nın oturduğu, senaryosunu Yelda Eroğlu’nun “Love That Makes You Cry” dizisinden uyarladığı Aşk Ağlatır’ın başrollerini Deniz Can Aktaş, Hafsanur Sancaktutan ve Yağızcan Konyalı paylaşıyor.

 

 

Bu yazı 10 EYLüL 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar