Rafadan Tayfa Canlı izle - Canliizle.com
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Rafadan Tayfa

Rafadan Tayfa
Rafadan Tayfa

Rafadan Tayfa Hakkında Bilgi

Kanal : TRT Çocuk canlı izle
Tür : Çocuklar için Çizgi film
Gün : Hergün
Saat: 15:50

Rafadan Tayfa canlı izle bilgileri yukarıdaki gibidir. TRT Çocuk ekranında canlı olarak izleyebilirsiniz. 27.06.2019 Tarihinde yayın akışı resmi site üzerinden kontrol edilerek eklenmiiştir. Gün ve saat değişimi hakkında tekrar kontrol edilip güncelleme yapılacaktır.

Rafadan Tayfa hakkında resmi site : TRT Çocuk
Site üzerinden Rafadan tayfa hakkında ; Kaçırdığınız bölümleri tekrar izleyebilir, Oyun oyna, tanıtım ve şarkı videolarına ulaşabilirsiniz.

Örnek çizgi filmler resmi youtube sayfasından eklenmiştir.

Rafadan Tayfa Şah mat izle TRT

Akın satranç tahtası üzerinde santranç taşları ile oynarken Mert gelir. Hayri ve Kamil ile maç yapacaklarını söyler. Akın da oynamak ister ama santranç kurallarını bilmediği için Mert kabul etmez.

RAFADAN TAYFA / AKILLI BİLGİSAYAR

 

Mert, Kamil ve Hayri , Mertlerin evinde bilgisayar oyunu oynayacaklardır. Kamil ve Hayri önce kimin başlayacağını tartışırlarken ekranda gülen yüz belirmiştir.

RAFADAN TAYFA / RAFADAN TURNUVA Tayfa oyun alanında toplanmış düzenleyecekleri turnuvanın kuralları hakkında konuşurlar. Kurallar belirlenince ısınma hareketlerine başlayan Hayri’nin attığı top Mert’e çarpar Mert’in ayağı incinir. Kamil ve Hayri sağlık ocağına götürmek isterlerken sandalyeden Mert’i düşürürler.

Bizim sitemiz üzerinden embed kodu sayesinde aşığadaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

TRT Çocuk canlı izle

Rafadan Tayfa canlı izle tanıtım

Rafadan Tayfa sebep bu kadar seviliyor? Şimdiki çocuklar eskisi gibi sokakta yeterince oyun oynamıyor.Rafadan Tayfa İstanbul'da yaşam sürdüren tıpkı bizim çocukluğumuzdaki gibi bütün gün dışarda arkadaşlarıyla zaman yaşamış tek dost grubunu anlatıyor.

Başlarına her ne gelirse gelsin beraber üstesinden gelmeyi başarıyorlar ekip start almasını çocuklarımıza aşılıyorlar.Rafadan Tayfa çocukların hayal gücünü ve sokağın bütün oyunlarını ekrana taşıyor.

 

Bu yazı 27 HAZIRAN 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar