Niloya Canlı izle - Canliizle.com
Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Niloya

Niloya
Niloya

Niloya Hakkında Bilgi

Kanal : TRT Çocuk canlı izle
Tür : Çocuklar için Çizgi film
Gün : Hergün
Saat: 07.55

Niloya canlı izle bilgileri yukarıdaki gibidir. TRT Çocuk ekranında canlı olarak izleyebilirsiniz. 27.06.2019 Tarihinde yayın akışı resmi site üzerinden kontrol edilerek eklenmiiştir. Gün ve saat değişimi hakkında tekrar kontrol edilip güncelleme yapılacaktır.

Niloya hakkında resmi site : TRT Çocuk
Site üzerinden Niloya hakkında ; Kaçırdığınız bölümleri tekrar izleyebilir, Oyun oyna, tanıtım ve şarkı videolarına ulaşabilirsiniz.

Bizim sitemiz üzerinden embed kodu sayesinde aşığadaki linke tıklayarak izleyebilirsiniz.

TRT Çocuk canlı izle

 

Niloya canlı izle tanıtım

Bilhassa çocuklu ailelerin yakinen bildiği Niloya tek çizgi film karakteridir ve bu çizgi film yerli Türk yapımı tek çizgi filmdir niloya nın yapım emeli okul evveli çocukların keyifli vakit geçirmesidir bildiğiniz gibi henüz fazlalığı yabancı çizgi filmler yapımlar olmak suretiyle 500 den çok çizgi film ve çocuk programı ülkemizin televizyon kanallarında gösterimdedir kimi çizgi filmler yabancı çizgi film kültürü yansıttığı için ne yazık ki çocuklarımız için hem kültürel erozyona uğratmakta hemde kötü misal olabilmektedir

Niloya ise yerli yapım olması nedeni ile hem aile yapımıza hem kültürel yapımıza makul olarak hazırlanmakta ve okul evveli çocuklarımıza keyifli vakit geçirmek gayesindedir esasen karakterimiz niloyada epey renkli tek dünyası ve güzel tek ailesi bulunmaktadır

hem oyun dostu tosbik hem değerli validesi ve babası hemde defa sevdiği diye konuştu ona bütün maceralarınde eşlik ederek tek aile olarak çocuklarımızı neşeli etmektedirler işte bu yüzden çocuklarımıza niloya izlettirmek gerekmektedir esasen henüz birçok yerli yapım çizgi film vasıtası ile çocuklarımız kendisi hayat biçimlerine makul tek renkli dünyada eğleneceklerdir.

Bu yazı 27 HAZIRAN 2019 tarihinde yazılmıştır.

Diğer Blog Yazıları

Yorumlar

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?


Son Yorumlar