Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

AZ TV

< / > Sitene Ekle
Sitene AZ TV Canlı Yayını ekle..
İsim Azerbeycan Televizyon Kanalı
Kategori Ulusal
Genel Merkezi Bakü
İletişim [email protected]
Telefon 99 412 492 38 07 
Adres http://www.aztv.az

AZ TV canlı izle Ücretsiz olarak kullandığınız cihazlar üzerinden Tv yayını AZ TV donmadan ve kesintisiz olarak canlı izle

Azerbaycan'ın ilk radyo ve televizyon kanalı olan Az TV radyo faaliyetlerine 1926 yılında, televizyon faaliyetlerine ise 1955 yılında başlamıştır. Ülkenin en önemli televizyon kanalı olan Az TV, bir zamanlar Türksat uydusundan yayın yapmaktayken şimdilerde sadece, Azerspace-1 uydusu üzerinden yayınlarını sürdürmektedir. Bu nedenle Az TV canlı yayınını sadece Azerspace-1 uydusu ve internet ortamından izleyebilirsiniz. 

Rakiplere nazaran daha renkli yayın akışı listesine sahip AZ TV'de renkli ve eğlenceli programlar yayınlanmaktadır. Haberler, futbol maçları, filmler ve birçok farklı seçenek yine bu kanal ile sunuluyor. Azerbaycan'a dair tüm haberlere bu kanal sayesinde internetten canlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. 

Az TV, İdman TV, Medeniyyet TV ve İctimai TV gibi kanallara kardeş olan Azerspace uydusunda yer alan canlı televizyon kanalıdır. Yayınlanan Şampiyonlar Ligi maçları kanalı en çok izlenen kanallar arasına taşımaktadır. Maçlarının şifresiz yayınlanması Azerbaycan vatandaşlarının yanı sıra Türk vatandaşlarınında dikkatini çekmiştir. HD yayın yapmadığı halde yüksek çözünürlükte yayın yapmaktadır. 

Daha fazla Azerbaycan kanalına ulaşmak için kanal listesinde bulunan Azerbaycan Bayrağı simgesine tıklayabilir, Az TV'yi canlı izlemek için internet sitemizi ziyaret edebilirsiniz. 

AZ TV FREKANS BİLGİLERİ 
Uydu İsmi: AzerSpace 1 
Kanal İsmi: AzTv 
Frekansı: 11175 
Polarizasyon: H - Yatay 
Sembol Oranı: 27500 
Fec Değeri: 5/6 


Kanal Adı: Az TV
Yayın Merkezi: Azerbaycan
Kanal Türü: Genel
Ünvanı: Azerbaycan Televizyon ve Radyo Yayıncılığı Kapalı Anonim Şirketi

İletişim Bilgileri 
Telefon: 99 412 492 38 07 
Fax: 99 412 4972020
E-mail: [email protected]
Web: http://www.aztv.az
Adres: AZ1011, M.Huseyn 1, Baku

Az TV Uydu Frekans Bilgileri
Frekans: 11175
Sembol: 27500
FEC: 5/6
Polar: h

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?