Giriş Kayıt Ol Şifre Sıfırla

Akıllı TV

< / > Sitene Ekle
Sitene Akıllı TV Canlı Yayını ekle..
İsim Akıllı Tv 
Kategori Dizi-Film
Genel Merkezi istanbul
Telefon  0 212 332 06 88

Yayıncılık manasında değişik tek tarz ile yayın yaşamını devam ettiren Akıllı TV 2007 seneninde heyetmiştir.

Türkiye'de ilk defa yapılan ve tek olma özelliğiyle video kanalıdır. Çok keyifli vakit sunumu ile izleyicilerini etkileyen Akıllı TV izleyiciler doğrulusunda gönderilen videolar yayınlanmaktadır. İnternet sitesi üstünden kesintisiz olarak net tek şeklinde seyretme imkânına sahiptir.

Yayın akışında işlek yayın uygulamaları yer aldığı için kesintisiz yayın anlayışı ile her daim hizmetine devam etmektedir. Yayıncılık Anlayışı Yapan bulunduğu uygulamalar ile her vakit izleyicilerin önceliklerini göz önüne alan tek anlayışla yoluna devam eden tek kuruluştur.

Sektöründe çoğu yapı taşlarını etkileyen anlayışı ile sektörde değişik anlayışı meydana çıkarmayı başarmıştır. Yayınlarında halktan esintiler sunması halk doğrulusunda sevilen ve benimsenen tek kanal olma özelliğiyle her geride bıraktığımız gün güvenilir adımlarla ilerlemektedir. Ekip start almasını defa iyi yansıtan tek kanal olarak izleyicileri doğrulusunda taktir alarak uzun seneler yayın yaşamına devam etmektedir.

Farklı tarzda kanaat ve anlayışla farkını her vakit meydana koyan tek yapıya bürünmüştür. Herkes doğrulusunda bol kahkahalar atılarak izlenen Akıllı TV yapan bulunduğu programlarla izleyicileri doğrulusunda keyifli tek kanal olarak seçenek edilmiştir. Sizin Videolarınız Yayınlanabilir Gerçekleştirdikleri uygulamaları hazırlama noktasında muhtelif çalışmalar yürüterek işlerinde disiplinli tek şeklinde etkinlik göstermiştir. Seyirciler doğrulusunda da gönderilen videolar yayınlandığı için gelen videolar uygulama editörleri doğrulusunda itinayla seçilerek yayınlanmaktadır.

Video kanalları ve youtube ile eğlenceyi değişik tek yere taşımıştır. Toplanan videolar derlenerek gülünç programı şekline çevrilerek yayınlanmıştır. Bu bölgede çoğu farklılıkları ile televizyon dünyasının ilkleri arasında yer almayı başarmıştır.

Yayın günlerinde keyifli videolara bu kanal vasıtası ile rahatlıkla ulaşabilirsiniz. İnsanların tabii durumları her vakit izleyici doğrulusunda alakayla izlenmiştir. Amatör videolar vasıtası ile bu alaka henüz da artmaktadır.

Bu videolara tek de hayvanlar konusunda olan videolar eklenince meydana defa henüz değişik ve güzel uygulamalar çıkıyor. Dikkat çekici ve yenilikçi halleriyle çoğu başarıyı yanında götüren kanal her geride bıraktığımız gün yeni projelerle izleyici karşısına çıkmaktadır. Bir eğlenmek sektörü olarak bütün görevlerini adına getirmeyi başarmış tek kanal olarak en iyi şeklinde çalışmalarına devam etmektedir

Kanal Adı: Akıllı Tv Yayın Merkezi: İstanbul

Kanal Türü:

Genel Ünvanı:

İletişim Bilgileri Telefon: 0 212 332 06 88

Web: http://www.akilli.tv

Adres: İMAMÇEŞME CAD.GÜREL İŞ MERKEZİ NO:14/4 SEYRANTEPE/İSTANBUL

Akıllı Tv Uydu Frekans Bilgileri Frekans: 12034 Sembol: 27500 FEC: 5/6 Polar: v

akıllı tv canlı izle,belgesel canlı izle,belgesel kanalı,kesintisiz akıllı tv izle,akıllı tv belgesel izle,tv akıllı donmadan izle,hd akıllı tv izle

Şuanda Yayında Olanlar

Yorumlar

Yorum Ekle

Yorum Yok..

Hemen bir tane yorum eklemeye ne dersin ?